facebook icon  youtube icon

greek  separator  english

dioikisi

 

 

Περίοδος 19/3/2017 – 19/3/2019

Διοικητικό Συμβούλιο:

Πρόεδρος : Χολέβας Κωνσταντίνος

Αντιπρόεδρος : Στάμος Γεώργιος

Γραμματέας : Τσιλιγκίρη Αθηνά

Ταμίας : Κουσίδης Αριστείδης

Μέλος : Κατσίκας Κωνσταντίνος

Μέλος : Τσίγκα Βασιλική

Μέλος : Γιαννούτσου Ιουλία

Αναπληρωματικό μέλος: Βασιλάκη Μαρία

Αναπληρωματικό μέλος: Λογαρνούδη Χριστίνα

Αναπληρωματικό μέλος: Τσουκαλά Σοφία 

 

Ελεγκτική Επιτροπή: 

 

Μέλος: Τσαπατσάρη Παναγιώτα

Μέλος: Αραβανή Ευαγγελία

Μέλος: Κατσελίδου Μαρία

Αναπληρωματικό Μέλος: Γκίκα Ευγενία

 

 

 

Περίοδος: 17/1/2016 – 18/3/2017

Διοικητικό Συμβούλιο:  

Πρόεδρος: Μαρία Αλαφούζου

Αντιπρόεδρος:  Αριστείδης Κουσίδης

Γενικός Γραμματέας: Τσιλιγκίρη Αθηνά

Ταμίας: Ράνιου Φλώρα

1ος Σύμβουλος:  Βαζαίος Γεώργιος

2ος Σύμβουλος:  Στάμος Γεώργιος

3ος Σύμβουλος: Χάλαρης Φίλιππος

1ο Αναπληρωματικό Μέλος: Βρέντζου Μαρία

2ο Αναπληρωματικό Μέλος: Παπαδοπούλου Ιωάννα

3ο Αναπληρωματικό Μέλος: Τσουκαλάς Κυριάκος

 

Ελεγκτική Επιτροπή

1ο Μέλος: Αλαφούζου Άννα 

2ο Μέλος: Τσαπατσάρη Παναγιώτα 

3ο Μέλος: Γκίκα Ευγενία-Τζένη

Αναπληρωματικό Μέλος: Αρβανίτη Χρυσή

Αναπληρωματικό Μέλος: Χάλαρη Μαρία

 

 

 Περίοδος: 7/2/2014 – 7/2/2016
Διοικητικό Συμβούλιο:  

Πρόεδρος: Μαρία Αλαφούζου

Αντιπρόεδρος:  Αριστείδης Κουσίδης

Γενικός Γραμματέας: Μαρία Καμπάνη

Ταμίας:  Φίλιππος Χάλαρης

1ος Σύμβουλος:  Παναγιώτης Ρονιώτης  

2ος Σύμβουλος:  Γεώργιος Χάλαρης

3ος Σύμβουλος: Μαρία Βρέντζου  

2ο Αναπληρωματικό Μέλος:Μαρία Νικητίδου

3ο Αναπληρωματικό Μέλος: Αργυρώ Ζησίμου

Ελεγκτική Επιτροπή

1ο Μέλος:  Παναγιώτα Τσαπατσάρη

2ο Μέλος:   Άννα Αλαφούζου

3ο Μέλος: Χρυσή Αρβανίτη

Αναπληρωματικό Μέλος: Αντιγόνη Πούλου

Αναπληρωματικό Μέλος: Γεώργιος Κωνσταντίνου

 

Περίοδος: 7/2/2012 – 7/2/2014
Διοικητικό Συμβούλιο:

Πρόεδρος: Παναγιώτης Ρονιώτης

Αντιπρόεδρος: Αριστείδης Κουσίδης

Γενικός Γραμματέας:  Φίλιππος Χάλαρης

Ταμίας:  Κυριάκος Τσουκαλάς

1ος Σύμβουλος: Παναγιώτα Νικολοπούλου

2ος Σύμβουλος: Γεώργιος Χάλαρης

3ος ΣύμβουλοςΧρυσή Αρβανίτη

Ελεγκτική Επιτροπή

1ο Μέλος:   Ελένη Τσέκερη

2ο Μέλος:   Βασίλειος Κοτρώτσιος

3ο Μέλος:   Γεώργιος Κωνσταντίνου